כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

משרות פיתוח – מה זה אומר?

משרות פיתוח

איך דמיינתם את עבודת החלומות שלכם? אם דמיינתם אותה במקום עבודה מסודר עם תנאים מעולים, ככל הנראה הראש ישר זרק אתכם אל משרות פיתוח. מדובר על המשרות הכי פופולאריות בעולם ההייטק, ורוב האנשים שמשתלבים בעולם ההייטק עושים זאת דרך המשרות הללו. אז אם תמיד חלמתם לעבוד באחת מחברות ההייטק הכי גדולות בעולם, שווה לכם להבין כיצד תוכלו להגדיל את הסיכויים. כי כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם, לא כל אחד יכול להתחיל לעבוד בהייטק. הביקוש בשנים האחרונות הוא יחסית מאוד גבוהה, אך בו בזמן ההיצע לרוב גובר עליו.

במאמר הבא אנו נסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על משרות הייטק בתחום הפיתוח. כך שאחרי שתקראו את המאמר הבא, יהיו לכם את כל הכלים שיאפשרו לכם להשתלב בתחום. הכלים הללו יכולים להפוך את הסיכויים שלכם להשתלב בחברת הייטק לסיכויים גבוהים יותר בהשוואה לכל המתחרים. אל תשכחו כי לעיתים מספיק שתגיעו קצת יותר מוכנים מהאחרים בכדי להשיג את היתרון המיוחל. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם בכלל חושבים על להתחיל לעשות הסבת מקצוע? ריכזנו עבורכם את כל המידע במקום אחד.

מה זה אומר לעבוד במשרת פיתוח?

משרות פיתוח זה שם כולל לכל מיני משרות שונים הקשורות בעיקר לתחום ההייטק. מדובר על משרות שהמטרה של כל מי שעובד בהן הוא לקחת חלק בתהליך הפיתוח של תוכנה או יישום מסוים. לכל חברה יהיו את התוכנות ואת היישומים שאותם היא מפתחת, והעובדים בחברה יצטרכו לקחת חלק בתהליך עצמו. כמובן שלכל משרת פיתוח יהיה את הייעוד הספציפי שלה.

לרוב משרת הפיתוח שכל עובד יקבל תגיע על פי ההכשרה שלו, לכל עובד תהיה הכשרה או ידע בתחום מסוים. כך שלאחר שמחברים את כל העובדים ביחד, מגיעים למצב שבו יהיה ניתן לקבל מוצר מוגמר ברמה הכי גבוהה שיש. הרי חברות הייטק לא יכולות שלא לספק ללקוחות שלהם את המוצרים הכי טובים והכי איכותיים שיש. 

משרות פיתוח – איך מצליחים להתקבל?

כמו שכבר הבנתם, לא כל אחד יכול להתחיל לעבוד בהייטק. משרות הייטק בתחום הפיתוח הן קריטיות מאוד להצלחה, ולכן רק אנשים שיש להם את ההכשרה הנדרשת מצליחים להתקבל. מועמדים שאין להם את הידע הנדרש, לא יצליחו להגיע אל המשרה כי ברוב המקרים הנזק יגבר על התועלת.

הידע שתצטרכו לצבור יכול להגיע בתור ידע מעשי במשרות שונות במקומות עבודה אחרים או ידע שתוכלו לצבור אותה בלימודים. הלימודים יכולים להיות לימודי תואר שהם עדיפים, אך ישנם גם לא מעט מועמדים שלמדו לימודי עתודה. מה שהכי חשוב הוא שיהיה לכל מי שמגיש מועמדות את הידע הנדרש – ולא משנה איך הוא השיג אותו.

מהי המשכורת של עובדים במשרות פיתוח?

המשכורת היא כמובן משכורת דינאמית אשר משתנה בהתאם למשרה ובהתאם לחברה. לכל חברה בתחום ההייטק תהיה מדיניות שונה בכל מה שקשור למשכורות שאותם היא מחלקת לעובדים. יהיו חברות הייטק שנותנות לעובדים משכורות גבוהות ויהיו כאלה שיספקו משכורות נמוכות יותר. זה כמובן אמור להיות אחד מהפרמטרים לבחירת מקום העבודה העתידי.

ברוב המקרים עובדים העובדים במשרת פיתוח יקבלו בתחילת הדרך 8000 ₪ עד 12,000 ₪ בחודש. יחסית לשכר המוצע בשוק, השכר של משרות פיתוח בהתחלה הוא די גבוה. בהמשך הדרך העובדים יכולים למצוא את עצמם במצב שבו הם מרוויחים אפילו 15,000 ₪ עד 20,000 ₪ בחודש. כך שבכל מה שקשור לעתיד, הוא לגמרי יכול להיות ורוד יותר.

למה שווה לחשוב על משרות הייטק בתחום הפיתוח?

  • לא משנה מה יצא לכם לחשוב עד כה על משרות פיתוח, בכל זאת מדובר על משרה בהייטק. כמעט כל אחד חולם על קריירה בהייטק, כי מדובר על קריירה שהיא מאוד יציבה. בשונה ממקומות עבודה אחרים, שבהם היציבות היא לא בדיוק משהו שאפשר לעמוד מאחוריו.
  • לא מעט עובדים שהתחילו לעבוד במשרות שכאלה, מצאו את עצמם מתקדמים לתפקידים רמי דרג. כך שתוכלו להתייחס למשרה הזאת בתור משרה שיכולה להטיס אתכם למעלה. תוכלו מהר מאוד למצוא את עצמכם במשרה שתמיד חלמתם עליה, ועד לא מזמן היא הייתה נראית כבלתי אפשרית.

מאמרים נוספים

רגע לפי שאתם עוזבים, תשלחו לנו קו"ח ואנו נדאג לכם למשרה.

דילוג לתוכן