כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

BI DEVELOPER – בואו להתחיל קריירה מבטיחה

BI DEVELOPER

הגעתם למסקנה כי אתם מוכרחים לחשב מסלול מחדש? מדובר על החלטה אמיצה מאוד, כזאת שככל הנראה תגיע גם עם לא מעט חששות. כדי שתוכלו להבטיח לעצמכם עתיד טוב יותר, יהיה עליכם לבחור בקריירה שמציעה איתה לא מעט יתרונות. BI DEVELOPER הוא אחד מאותם תפקידים שתוכלו להיות שקטים כאשר תתחילו לעסוק בו, מדובר על אחד מהתפקידים המרתקים ביותר בעולם ההייטק. אז מה זה אומר בכלל להיות מפתח BI, זוהי שאלה שלא מעט אנשים שואלים.

אז רגע לפני שתבחרו את הקריירה הבאה שלכם, אנו מציעים לכם ללמוד על אחד מהתפקידים הכי מרתקים ומאתגרים. כל חברת השמה הייטק שתתייעצו איתה תסביר לכם עד כמה מדובר על תפקיד מבוקש בימינו. כך שמדובר כאן על החלטה מושכלת, כזאת שתוכל לפתוח בפניכם דלתות שעד כה היו סגורות בפניכם. מוכנים להתחיל קריירה חדשה שתשנה את החיים שלכם?

מה זה אומר להיות BI DEVELOPER?

מדובר על אחת מהתפקידים החשובים ביותר בכל חברה המתבססת על טכנולוגיה מתקדמת. מפתח BI הוא איש שמתעסק עם בינה מלאכותית, דבר שהפך להיות שכיח מאוד בשנים האחרונות. התפקיד הוא לא תפקיד טכני בלבד, התפקיד הוא תפקיד שכלול בתוכו גם חידושים רבים ביחד עם אוריינטציה עסקית. המפתח יהיה אחראי על כל מה שקשור לבינה המלאכותית בעסק שבו הוא נמצא. בפיתוח כל מיני פלטפורמות שונות שיהפכו את הפעילות העסקית כולה ליעילה ואפקטיבית. בעתיד הבינה המלאכותית תהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. 

למה כדאי להיות מפתח BI?

יש כל מיני סיבות שבגינן כדאי לכם להיות BI DEVELOPER, אך הסיבה המרכזית היא כי מדובר על תפקיד עם עתיד מבטיח. הבינה המלאכותית הפכה להיות משמעותית רק בעשור האחרון, ומדובר על טכנולוגיה שהיא יחסית בחיתולים שלה. אך מה שאפשר להגיד בפה מלא זה שבעוד כמה שנים היא תהפוך להיות מהאלמנטים החשובים ביותר בכל מקום ובכל עסק. המשמעות היא שכל מי שיהפוך להיות מפתח המתעסק עם בינה מלאכותית, צפוי להיות מאוד מבוקש בעתיד הנראה לעין. התפקיד הזה הוא לא אחד מאותם תקפידים שאמורים להיעלם בעוד כמה שנים.

מהם היתרונות של BI DEVELOPER?

  • כל מי שאוהב את התחום של הבינה המלאכותית, כמובן שמיד יתחבר לעיסוק הספציפי הזה. בשונה מעיסוקים אחרים שהם לא בדיוק עוסקים בתחום, כאן ההתעסקות עם בינה מלאכותית היא המרכז. כך שאם עד כה יצא לכם לשמוע לא מעט דברים על בינה מלאכותית ולא מעט הבטחות, הגיע הזמן שתעבדו במקצוע האמיתי. מקצוע שהולך לשנות את כל מה שאתם מכירים, השינוי הוא יהיה כמובן שינוי לטובה.

  • כל חברת השמה הייטק תספר לכם עד כמה מפתחי BI הם מבוקשים בעולם שבחוץ. כל חברת הייטק גדולה שמכבדת את עצמה, מחפש אחר אנשי בינה מלאכותית. כך שברגע שתהיו מוכנים להתחיל לעסוק בתחום, הביקוש לאנשי מקצוע בתחום שלכם יהיה אדיר. תוך זמן קצר תוכלו למצוא את עצמכם בסיטואציה שבה אתם משתלבים באחת מהחברות הגדולות. זוהי אולי אחת מהבחירות הכי טובות שתוכלו לעשות לעתיד שלכם.

  • בשונה מתפקידים אחרים בעולם ההייטק, BI DEVELOPER הוא תפקיד שבו יש הרבה מאוד דינמיות. כל יום יקרו דברים חדשים, ובכל יום תצטרכו להתמודד עם החלטות אחרות. אם אתם לא מאלה שאוהבים לעשות בדיוק את אותו הדבר בכל יום, כנראה התפקיד הזה הוא בול התפקיד עבורכם. הדינמיות של התפקיד היא אחד מהאלמנטים שהופכים אותו להיות כל כך מבוקש.

כמה מרוויח מפתח BI?

השכר הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר לכל מי שירצה להיות BI DEVELOPER. למען האמת השכר של מפתחי בינה מלאכותית הוא גבוה מאוד בהשוואה לשכר של עובדי הייטק אחרים. כל חברת השמה הייטק יכולה לספר מספרים אחרים, והסיבה לכך היא שהשכר משתנה בין חברה אחת לחברה אחרת. באופן עקרוני מפתחים הנמצאים בתחילת הדרך צפויים להרוויח בין 12,000 ₪ עד 15,000 ₪ כל חודש. אך מהר מאוד השכר צפוי לעלות, כל זאת בזכות הוותק שאותו הם צוברים. השכר יכול להגיע לשכר של 20,000 ₪ עד 25,000 ₪ כל חודש, שכר שהוא גבוה במיוחד לכל הדעות.

מאמרים נוספים

רגע לפי שאתם עוזבים, תשלחו לנו קו"ח ואנו נדאג לכם למשרה

דילוג לתוכן