כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

פיתוח מוצר לאוטומציה – הדור הבא!

עולם ההייטק המתפתח משנה לשנה מעמיד בפני אנשי הפיתוח אתגרים ובעיות המצריכים חשיבה מחוץ לקופסה

עולם ההייטק המתפתח משנה לשנה מעמיד בפני אנשי הפיתוח אתגרים ובעיות המצריכים חשיבה מחוץ לקופסה בכל מה שקשור לשחרור מוקדם של גרסאות, להתאמץ המערכות לכמה שיותר סביבות עבודה שונות ומודולריות, או בקיצור: לבדיקת המוצרים החדשים שלהן באופן מותאם ויעיל.

ככל שעולה מורכבות המוצרים, מחפשות חברות הפיתוח כלים שהינם tailored  ואינן מסתפקות בכלים ידניים או אוטומטים סטנדרטיים לבדיקות. בשלב זה, חברת הפיתוח תפתח לעצמה, מ – scratch כלי חדש. זהו בעצם מוצר תוכנה לכל דבר.

ואכן, נמצא ב CPS JOBS כי תחום האוטומציה הולך וגדל, וזקוק ליותר ויותר אנשי פיתוח מוכשרים. מכיוון שמורכבות המוצרים דורשת התאמה של הכלים הקיימים לדרישות הספציפיות בחברה, נוצר אפיק פיתוח חדש בשוק העבודה: פיתוח כלים ייחודיים המבצעים בדיקות אוטומטיות למערכות מורכבות.

עד כה, אנשים שעבדו על פיתוח אוטומציה היו אנשי QA, אך כיום החברות אשר רוצות לפתח כלים אוטומטיים למוצרים שלהן מחפשות מפתחים מנוסים לביצוע הפיתוח. לא מדובר בהתאמה של כלים קיימים אלא בפיתוח לכל דבר. העובדים בתפקיד הזה מעידים על כך שמדובר בפיתוח מגוון, מורכב ומעניין מאוד (לעיתים מעניין אף יותר מהאפליקציה הנבדקת…).

מפתח מתחיל עוסק לרוב על פיצ'ר כלשהו לתקופת זמן מסוימת עד לסיום. במקרה של פיתוח כלים אוטומטיים ייעודיים, דרוש פתרון בעל תפיסה מערכתית שחל על כל המערכת. המורכבות היא גדולה יותר, והפיתוח אתגרי יותר, נוגע בטכנולוגיות שונות ומגוונות ומעצים מאוד את הניסיון המקצועי של המפתח.

היום, פיתוח אוטומציה הוא חלק בלתי נפרד ממכלול התפקידים במחלקת R&D.

הניסיון הנדרש הוא כתיבת קוד מורכב ב C# /JAVA/ JAVASCRIPT.

מעונינים לבדוק תנאים ואפשרויות

שלחו לנו את קורות החיים שלכם לinfo@cps.co.il

מאמרים נוספים

LinkedIn fundamentals – FAQ

ש. מה זה LinkedIn? ת. הרשת החברתית/מקצועית הגדולה בעולם. נועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. ש. למה אני צריך לפתוח פרופיל בLinkedIn? ת. כי רוב מוחלט של המגייסים והמעסיקים בישראל
קרא עוד »
דילוג לתוכן