כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

אוהבים מתנות? גם אתם יכולים לקבל מתנה מ CPS JOBS!

במסגרת מבצע חבר מביא חבר שלנו, הגיעה אלונה לקבל מתנה על השמה שנעשתה בזכותה.

במסגרת מבצע חבר מביא חבר שלנו, הגיעה אלונה לקבל מתנה על השמה שנעשתה בזכותה.

הבנתם נכון, גם זכתה בהכרת תודה של חבר וגם קיבלה מתנה!

אלונה, אשר בעקבות ביקור באתר של CPS JOBS גילתה על מבצע חבר מביא חבר שלנו ושלחה לנו קורות חיים של חבר של בנה, סיפרה לנו שכבר שנים היא פונה אלינו בכל פעם שהיא מחפשת עבודה חדשה.
נקודת המבט שלה על חיפוש עבודה מבטאת אופטימיות והתלהבות אז החלטנו לשתף אתכם.

אלונה סיפרה כי היא באופן אישי כל שנתיים שלוש מחליפה מקום עבודה, היא נהנית מכך שבמקום עבודה חדש יש אתגרים חדשים, לומדים מידע חדש ומכירים אנשים חדשים.
היא למדה שאין טעם לפחד משינוי מקום עבודה כשלא מרוצים במקום הנוכחי. יש יתרון גם לגיוון ויציאה מהשגרה, אם כתוצאה מכך אתה מוצא עצמך במקום שמעניין אותך לבלות בו את מרבית שעות היום, מקום בו הזמן עף ואתה מצליח ליהנות.

לגבי ראיונות עבודה, אלונה טוענת כי קודם כל אדם צריך להכיר טוב את היכולות שלו ומה הוא שווה ולאחר מכן חשוב שיאמין בעצמו וישדר זאת לסביבה.
בזמן הראיון, חשוב לבטא לא רק את היכולות המקצועיות שלך אלא גם את האופי שלך, זה לא פחות רלוונטי לתפקיד.
לפעמים הפן האישי מדבר יותר לאנשים שמראיינים אותך מאשר הפן המקצועי, אפשר ללמד אדם תכנים שהוא אינו יודע אך אי אפשר ללמד אדם להיות סימפטי ונחמד.

רוצים לשלוח לנו קורות חיים של חבר ולזכות במתנה? לחצו על הקישור

מאמרים נוספים

להיות בתנועה. יציבות תעסוקתית לדורותיה – XYZ.

פעם, ולא כל כך מזמן, פסגת הקריירה התכנסה לכדי מילה אחת: קביעות. ועד הפנסיה אם אפשר. במקום מתנות לחגים היו מתנות סמליות ל"חתונת הכסף" של העובד/ת עם הארגון וכשאמרו 'ותק וניסיון' התכוונו ל-30 שנה, לא ל-3. דור או שניים אחר כך השתנו הזמנים ויציבות תעסוקתית ממושכת מדי נחשדה בסטגנציה, בקיפאון מיותר על שמרים ובמחסור חמור בשאפתנות.
קרא עוד »

אוקראיני, ישראלי ואמריקאי נכנסים… למשרד. על האתגרים בניהול עובדים מעבר לים

עידן דיגיטלי, עולם קטן, כפר גלובלי, גלובליזציה, דיגיטציה… you name it. כל כך הרבה ביטויים, פרשנויות ומחקרים על מה שבפועל כבר הפך מזמן לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. לפעמים נדמה שאפילו ג'ון לנון לא דמיין את העולם עד כדי כך בלי גבולות.
קרא עוד »
דילוג לתוכן