כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

אוהבים מתנות? גם אתם יכולים לקבל מתנה מ CPS JOBS!

במסגרת מבצע חבר מביא חבר שלנו, הגיעה אלונה לקבל מתנה על השמה שנעשתה בזכותה.

במסגרת מבצע חבר מביא חבר שלנו, הגיעה אלונה לקבל מתנה על השמה שנעשתה בזכותה.

הבנתם נכון, גם זכתה בהכרת תודה של חבר וגם קיבלה מתנה!

אלונה, אשר בעקבות ביקור באתר של CPS JOBS גילתה על מבצע חבר מביא חבר שלנו ושלחה לנו קורות חיים של חבר של בנה, סיפרה לנו שכבר שנים היא פונה אלינו בכל פעם שהיא מחפשת עבודה חדשה.
נקודת המבט שלה על חיפוש עבודה מבטאת אופטימיות והתלהבות אז החלטנו לשתף אתכם.

אלונה סיפרה כי היא באופן אישי כל שנתיים שלוש מחליפה מקום עבודה, היא נהנית מכך שבמקום עבודה חדש יש אתגרים חדשים, לומדים מידע חדש ומכירים אנשים חדשים.
היא למדה שאין טעם לפחד משינוי מקום עבודה כשלא מרוצים במקום הנוכחי. יש יתרון גם לגיוון ויציאה מהשגרה, אם כתוצאה מכך אתה מוצא עצמך במקום שמעניין אותך לבלות בו את מרבית שעות היום, מקום בו הזמן עף ואתה מצליח ליהנות.

לגבי ראיונות עבודה, אלונה טוענת כי קודם כל אדם צריך להכיר טוב את היכולות שלו ומה הוא שווה ולאחר מכן חשוב שיאמין בעצמו וישדר זאת לסביבה.
בזמן הראיון, חשוב לבטא לא רק את היכולות המקצועיות שלך אלא גם את האופי שלך, זה לא פחות רלוונטי לתפקיד.
לפעמים הפן האישי מדבר יותר לאנשים שמראיינים אותך מאשר הפן המקצועי, אפשר ללמד אדם תכנים שהוא אינו יודע אך אי אפשר ללמד אדם להיות סימפטי ונחמד.

רוצים לשלוח לנו קורות חיים של חבר ולזכות במתנה? לחצו על הקישור

מאמרים נוספים

LinkedIn fundamentals – FAQ

ש. מה זה LinkedIn? ת. הרשת החברתית/מקצועית הגדולה בעולם. נועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. ש. למה אני צריך לפתוח פרופיל בLinkedIn? ת. כי רוב מוחלט של המגייסים והמעסיקים בישראל
קרא עוד »

עשרת הדיברות של LinkedIn

החשיבות של רשת ה-LinkedIn, בתור הרשת העסקית הגדולה בעולם, הולכת וגדלה. כבר היום, מדובר באחת משיטות מציאת העבודה היעילות והנפוצות ביותר (לפי סקר H.R.D), יחד
קרא עוד »
דילוג לתוכן