כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

UNIX-LINUX

יוניקס (Unix) ולינוקס (Linux) הינן מערכות הפעלה המשמשות כאלטרנטיבה לשרתים כבדים בתעשיית המחשבים.
למערכות אלה יתרונות ברורים הן ביציבות המערכת, הן בסביבת עבודה מגוונת, אך בעיקר ברמת אבטחת מידע גבוהה.

יוניקס (Unix) ולינוקס (Linux) הינן מערכות הפעלה המשמשות כאלטרנטיבה לשרתים כבדים בתעשיית המחשבים.

למערכות אלה יתרונות ברורים הן ביציבות המערכת, הן בסביבת עבודה מגוונת, אך בעיקר ברמת אבטחת מידע גבוהה. במציאות של ימינו, בה מערכות ההפעלה הארגוניות מהוות צינור כמעט בלעדי לזרימה של מידע ונתונים, מרבית החברות שמות דגש מרכזי על מערכות בעלות אוריינטציה של אבטחת מידע. כתוצאה מכך הביקוש לאנשי UNIX\LINUX בשוק העבודה הוא גבוה, לא כל שכן, מצבם לא נפגע מן המיתון בעקבות היצע עובדים יחסית נמוך.

התמחות ברשתות יוניקס/לינוקס יכולה לנווט מחפש עבודה אופציונלי למשרות ממוקדות בתחום מערכת ההפעלה הספציפית אך גם למשרות משולבות שדורשות ידע מקיף יותר בין אם בתשתיות מיקרוסופט ובין אם בתקשורת ואבטחת מידע.

ככלל כל אחד מן התפקידים במסגרת תחום UNIX\LINUX  מחייב שליטה מלאה בכל אחת ממערכות ההפעלה, אחריות כוללת על תכנון, הקמה ותחזוקת התשתיות שלהן ויכולת הטמעת המערכת בארגון על סמך הרשאות.

מאמרים נוספים

להיות בתנועה. יציבות תעסוקתית לדורותיה – XYZ.

פעם, ולא כל כך מזמן, פסגת הקריירה התכנסה לכדי מילה אחת: קביעות. ועד הפנסיה אם אפשר. במקום מתנות לחגים היו מתנות סמליות ל"חתונת הכסף" של העובד/ת עם הארגון וכשאמרו 'ותק וניסיון' התכוונו ל-30 שנה, לא ל-3. דור או שניים אחר כך השתנו הזמנים ויציבות תעסוקתית ממושכת מדי נחשדה בסטגנציה, בקיפאון מיותר על שמרים ובמחסור חמור בשאפתנות.
קרא עוד »

אוקראיני, ישראלי ואמריקאי נכנסים… למשרד. על האתגרים בניהול עובדים מעבר לים

עידן דיגיטלי, עולם קטן, כפר גלובלי, גלובליזציה, דיגיטציה… you name it. כל כך הרבה ביטויים, פרשנויות ומחקרים על מה שבפועל כבר הפך מזמן לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. לפעמים נדמה שאפילו ג'ון לנון לא דמיין את העולם עד כדי כך בלי גבולות.
קרא עוד »
דילוג לתוכן