כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

UNIX-LINUX

יוניקס (Unix) ולינוקס (Linux) הינן מערכות הפעלה המשמשות כאלטרנטיבה לשרתים כבדים בתעשיית המחשבים.
למערכות אלה יתרונות ברורים הן ביציבות המערכת, הן בסביבת עבודה מגוונת, אך בעיקר ברמת אבטחת מידע גבוהה.

יוניקס (Unix) ולינוקס (Linux) הינן מערכות הפעלה המשמשות כאלטרנטיבה לשרתים כבדים בתעשיית המחשבים.

למערכות אלה יתרונות ברורים הן ביציבות המערכת, הן בסביבת עבודה מגוונת, אך בעיקר ברמת אבטחת מידע גבוהה. במציאות של ימינו, בה מערכות ההפעלה הארגוניות מהוות צינור כמעט בלעדי לזרימה של מידע ונתונים, מרבית החברות שמות דגש מרכזי על מערכות בעלות אוריינטציה של אבטחת מידע. כתוצאה מכך הביקוש לאנשי UNIX\LINUX בשוק העבודה הוא גבוה, לא כל שכן, מצבם לא נפגע מן המיתון בעקבות היצע עובדים יחסית נמוך.

התמחות ברשתות יוניקס/לינוקס יכולה לנווט מחפש עבודה אופציונלי למשרות ממוקדות בתחום מערכת ההפעלה הספציפית אך גם למשרות משולבות שדורשות ידע מקיף יותר בין אם בתשתיות מיקרוסופט ובין אם בתקשורת ואבטחת מידע.

ככלל כל אחד מן התפקידים במסגרת תחום UNIX\LINUX  מחייב שליטה מלאה בכל אחת ממערכות ההפעלה, אחריות כוללת על תכנון, הקמה ותחזוקת התשתיות שלהן ויכולת הטמעת המערכת בארגון על סמך הרשאות.

מאמרים נוספים

LinkedIn fundamentals – FAQ

ש. מה זה LinkedIn? ת. הרשת החברתית/מקצועית הגדולה בעולם. נועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. ש. למה אני צריך לפתוח פרופיל בLinkedIn? ת. כי רוב מוחלט של המגייסים והמעסיקים בישראל
קרא עוד »

עשרת הדיברות של LinkedIn

החשיבות של רשת ה-LinkedIn, בתור הרשת העסקית הגדולה בעולם, הולכת וגדלה. כבר היום, מדובר באחת משיטות מציאת העבודה היעילות והנפוצות ביותר (לפי סקר H.R.D), יחד
קרא עוד »
דילוג לתוכן