כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

מנהל תשתיות

בעידן הקידמה של ימינו, המציאות מוכיחה התפתחות בלתי פוסקת של תשתיות ממוחשבות וטכנולוגיות.

בעידן הקידמה של ימינו, המציאות מוכיחה התפתחות בלתי פוסקת של תשתיות ממוחשבות וטכנולוגיות. החברות והארגונים השונים, קטנים כגדולים, מודעים לצורך בשכלול מתמיד של מערכות השליטה והבקרה שלהן יחד עם שדרוג מסד הנתונים. עקב השכלול התמידי, נוצר מצב בו מרבית התשתיות הטכנולוגיות מורכבות מערב רב של פלטפורמות ומציוד חומרה מבתי יוצר שונים.

כמו כן הטכנולוגייה המתפתחת בונה באופן טבעי ובריא תחרות בין יצרני החומרה השונים ומעודדת ייצור מפותח בהרבה של טכנולוגיות IT חדשות. מציאות מתפתחת שכזו מאתגרת ומרחיבה מאוד את הגדרת תפקידו של מנהל התשתיות וממצבת אותו במערך הבכיר והמרכזי של שוק ההי-טק. התשתית הממוחשבת של כל חברה הופכת לאיטה להיות עמוד השדרה התפעולי והכלכלי וככזו היא מחייבת בראשה מנהל מקצועי המסוגל לשאת בו זמנית באחריות רב תהליכית ולפתח באופן עקבי את מאגר הידע שלו על מנת להתאים עצמו להטרוגניות התשתיתית.

מנהל תשתית כורך תחתיו ברמה הניהולית את אנשי הרשת, השיווק והתמיכה וככזה עליו להפגין, מלבד בקיאות על בורייה בכל אחד מן התחומים, גם יכולת ניהול והנעת צוות עובדים באופן מטריציוני והיררכי תוך שמירה על מערכות יחסים שירותיות .כמו כן מרכזיותו של הפן התפעולי בהגדרת התפקיד, מחייבת ניסיון מוכח בהובלת פרוייקטים מקבילים ושינוע מערכות שירותיות בעבור החברה.

מאמרים נוספים

חיפוש עבודה בהייטק

חיפוש עבודה בתחום ההייטק שונה במקצת מחיפוש עבודה בתחומים אחרים. מדובר בשוק אטרקטיבי ותחרותי המציע מגוון תפקידים ברמות בכירות שונות ודורש תואר אקדמי אחד ממוקד לפחות עם
קרא עוד »
דילוג לתוכן