כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

מנהל תשתיות

בעידן הקידמה של ימינו, המציאות מוכיחה התפתחות בלתי פוסקת של תשתיות ממוחשבות וטכנולוגיות.

בעידן הקידמה של ימינו, המציאות מוכיחה התפתחות בלתי פוסקת של תשתיות ממוחשבות וטכנולוגיות. החברות והארגונים השונים, קטנים כגדולים, מודעים לצורך בשכלול מתמיד של מערכות השליטה והבקרה שלהן יחד עם שדרוג מסד הנתונים. עקב השכלול התמידי, נוצר מצב בו מרבית התשתיות הטכנולוגיות מורכבות מערב רב של פלטפורמות ומציוד חומרה מבתי יוצר שונים.

כמו כן הטכנולוגייה המתפתחת בונה באופן טבעי ובריא תחרות בין יצרני החומרה השונים ומעודדת ייצור מפותח בהרבה של טכנולוגיות IT חדשות. מציאות מתפתחת שכזו מאתגרת ומרחיבה מאוד את הגדרת תפקידו של מנהל התשתיות וממצבת אותו במערך הבכיר והמרכזי של שוק ההי-טק. התשתית הממוחשבת של כל חברה הופכת לאיטה להיות עמוד השדרה התפעולי והכלכלי וככזו היא מחייבת בראשה מנהל מקצועי המסוגל לשאת בו זמנית באחריות רב תהליכית ולפתח באופן עקבי את מאגר הידע שלו על מנת להתאים עצמו להטרוגניות התשתיתית.

מנהל תשתית כורך תחתיו ברמה הניהולית את אנשי הרשת, השיווק והתמיכה וככזה עליו להפגין, מלבד בקיאות על בורייה בכל אחד מן התחומים, גם יכולת ניהול והנעת צוות עובדים באופן מטריציוני והיררכי תוך שמירה על מערכות יחסים שירותיות .כמו כן מרכזיותו של הפן התפעולי בהגדרת התפקיד, מחייבת ניסיון מוכח בהובלת פרוייקטים מקבילים ושינוע מערכות שירותיות בעבור החברה.

מאמרים נוספים

LinkedIn fundamentals – FAQ

ש. מה זה LinkedIn? ת. הרשת החברתית/מקצועית הגדולה בעולם. נועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. ש. למה אני צריך לפתוח פרופיל בLinkedIn? ת. כי רוב מוחלט של המגייסים והמעסיקים בישראל
קרא עוד »

עשרת הדיברות של LinkedIn

החשיבות של רשת ה-LinkedIn, בתור הרשת העסקית הגדולה בעולם, הולכת וגדלה. כבר היום, מדובר באחת משיטות מציאת העבודה היעילות והנפוצות ביותר (לפי סקר H.R.D), יחד
קרא עוד »
דילוג לתוכן