כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

הנדסת מכונות

הנדסת מכונות הינו תחום ותיק ומבוסס מאוד בתחומי ההנדסה, הנדרש בענפי תפעול שונים בשוק העבודה ובהם גם בענף ההייטק. תחום הנדסת המכונות מזוהה עם התמחות בפיתוח תכנון וייצור של מערכות מכניות ומערכות אנרגיה ייעודיות כגון: כלי רכב, רובוטיקה, מכשור רפואי, עיבוד חלקים, אבטחת איכות, טכנולוגיות ייצור ועוד.

הנדסת מכונות הינו תחום ותיק ומבוסס מאוד בתחומי ההנדסה, הנדרש בענפי תפעול שונים בשוק העבודה ובהם גם בענף ההייטק. תחום הנדסת המכונות מזוהה עם התמחות בפיתוח תכנון וייצור של מערכות מכניות ומערכות אנרגיה ייעודיות כגון: כלי רכב, רובוטיקה, מכשור רפואי, עיבוד חלקים, אבטחת איכות, טכנולוגיות ייצור ועוד. במרבית המשרות בשוק ההיי טק, תחומי אחריותו של מהנדס המכונות יהיו תכנון ציוד מכני, אפיון צרכים, ליווי טכני  של פרוייקטים טכנולוגיים, תמיכה בתהליכי פיתוח, העברה מפיתוח לייצור ואחזקה מכנית.

לצורך עמידה ביעדי תפקידו, הבוחר להשתלב בתחום הנדסת מכונות נדרש לרקע אקדמי רלוונטי באחד מתחומי ההנדסה המכנית. בנוסף גם רקע בתחומי הפיתוח מהווה לרוב יתרון למבקשים לעסוק בתחום. דרישות נוספות האופייניות למשרות של מהנדס מכונות הן: הכרות עם תהליכי ייצור, ידע בשרטוט טכני ובקריאתו, נסיון בכתיבה טכנית של מסמכי פיתוח ב- solidworks, שליטה באנגלית טכנית ויכולת מובהקת להובלת צוות הנדסי ופרוייקטים טכנולוגיים.

מאמרים נוספים

LinkedIn fundamentals – FAQ

ש. מה זה LinkedIn? ת. הרשת החברתית/מקצועית הגדולה בעולם. נועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. ש. למה אני צריך לפתוח פרופיל בLinkedIn? ת. כי רוב מוחלט של המגייסים והמעסיקים בישראל
קרא עוד »

עשרת הדיברות של LinkedIn

החשיבות של רשת ה-LinkedIn, בתור הרשת העסקית הגדולה בעולם, הולכת וגדלה. כבר היום, מדובר באחת משיטות מציאת העבודה היעילות והנפוצות ביותר (לפי סקר H.R.D), יחד
קרא עוד »
דילוג לתוכן