כל מה שרציתם לדעת על חיפוש עבודה בהייטק

איטגרטור

במסגרת ההתחדשות הטכנולוגית, המייצרת סביבה של שווקים ותהליכים עסקיים ממוחשבים, לאינטגרציה בארגון תפקיד משמעותי ביותר של התמודדות עם ריבוי מערכות שפעלו בעבר בסביבות נפרדות ושילובן לכדי מערך אחיד של מידע ונתונים.

במסגרת ההתחדשות הטכנולוגית, המייצרת סביבה של שווקים ותהליכים עסקיים ממוחשבים, לאינטגרציה בארגון תפקיד משמעותי ביותר של התמודדות עם ריבוי מערכות שפעלו בעבר בסביבות נפרדות ושילובן לכדי מערך אחיד של מידע ונתונים.

מטרותיה של האינטגרציה הן: שיפור תהליכי ואמצעי התקשורת עם לקוחות וספקים, מינוף המידע הקיים בארגון והטכנולוגיה הממומשת בו ליצירת יתרון תחרותי, השגת תמיכה למערכות המידע בארגון, כך שיותאמו לשינויים בצרכים העיסקיים החוץ ארגוניים, ע"מ ליצור גמישות בשינוי תנאי מסחר והאסטרטגיות הארגוניות. מהנדס האינטגרציה, המחוייב ברקע אקדמי מתחום הנדסת האלקטרוניקה, מתאם בין מערכי התקשורת השונים בתוך ארגון, תוך שהוא אחראי לתכנונם, אפיונם והטמעתם של מערכים אלו.

מאמרים נוספים

חיפוש עבודה בהייטק

חיפוש עבודה בתחום ההייטק שונה במקצת מחיפוש עבודה בתחומים אחרים. מדובר בשוק אטרקטיבי ותחרותי המציע מגוון תפקידים ברמות בכירות שונות ודורש תואר אקדמי אחד ממוקד לפחות עם
קרא עוד »
דילוג לתוכן